Snimanje serije “Gospođa buduća”

Učenici 4.d razreda koji su izabrali Televiziju kao izborni predmet u četvrtom razredu Škole za grafiku, dizajn i medijsku produkciju kod prof. Svena Pavlinića, rade televizijsku seriju u sklopu nastave. Odlučili smo napraviti seriju „Gospođa Buduća“ kao parodiju na emisiju „Gospodin Savršeni“.

U seriji imamo glavnu glumicu koja traži dečka i pet kandidata koji su se prijavili kako bi osvojili njeno srce. U prvoj epizodi dobivamo prikaz svih kandidata nakon čega glavna glumica odlazi na spojeve s njima. Svaki dan posveti jednom od kandidata.

Seriju smo snimali tijekom veljače i ožujka 2019. Godine na raznim lokacijama kao što su kafić, spa, park Zrinjevac, kantina, klizalište…, a kao mjesto gdje se kandidati okupljaju smo koristili školsku zbornicu gdje smo snimali vikendima. U zadnjoj epizodi glavna glumica vodi kratak razgovor sa svakim od kandidata te naposljetku odabire najboljeg za sebe.

Tekst napisala : Nika Palec 4.d