Posjet učenika sajmu knjiga – Interliber

Dana 9.11.2016. mladi učenici 4.B i 3.A razreda Grafičke škole u Zagrebu zajedno s profesoricom/mentoricom Božicom Kelčec posjetili su sajam knjiga „Interliber“ na Zagrebačkom velesajmu.

Interliber je hrvatski sajam knjiga koji se ove godine održao po 39. put.

Na sajmu smo se zadržali svega sat vremena gdje smo stigli pogledati veliki broj knjiga i izložbi iz svijeta knjiga. Profesorica je učenike nakon nekog vremena razgledavanja pustila da sami istraže što sve Interliber ima za ponuditi.

Interes posjetitelja je ove godine bio veći nego ikada do sada, a iz neslužbenih izovra saznajemo da je ovogodišnja prodaja knjiga bila 205% veća od prošlogodišnje. Također saznajemo da su zadnja 2 dana, subota i nedjelja, prijavljene najveće guzve do sada.

Borna Batinić 4.B