Vjeronaučna olimpijada

Naša škola, kao i svake godine, sudjelovala je na Vjeronaučnoj olimpijadi 2023/24.

Međužupanijsko natjecanje iz vjeronauka održano je 22. ožujka u Karlovcu. Naše učenice, Magdalena Marojević 3A, Dorotea Korbar 3C, Lucija Paradžik 3C, Petra Crnković 3C, ponosno su predstavljale školu i pokazale veliko znanje iz vjeronauka.

Posebne zahvale idu mentoru, profesoru Damiru Jurinčiću, čija podrška i vođenje su bili ključni za njihov uspjeh. Kao priznanje za postignuća na natjecanju; školi, mentoru i učenicama uručene su zahvalnice.

Natjecanje je bila prilika za druženje s vršnjacima i produbljivanje znanja o vjeri te jačanje timskog rada i odgovornosti. Karlovac je, kao domaćin, pružio gostoprimstvo i ugodnu atmosferu organizirajući izlet u Muzej Nikole Tesle i slatkovodni akvari, što je doprinijelo uspjehu natjecanja.

Učenice su se vratile kući s bogatijim iskustvom, zadovoljstvom postignutim rezultatima i novim poznanstvima.

Petra Crnković