Naša škola nastupila na Zagreb Design Weeku!

S ponosom objavljujemo da je naša škola premijerno nastupila na međunarodnoj izložbi dizajna Zagreb Design Week.

Radovi naših učenika zabljesnuli su uz bok iskusnim profesionalcima, dokazujući da kreativnost nema granica. Koncept postava pod nazivom „Kreativnim putem“ kroz selekciju vježbi i završnih radova teži predstaviti upravo taj potencijal. Sretni smo jer se na samom otvorenju pojavio velik broj bivših učenika kao i brojni kolege koji su nam iskazali podršku.

Boje škole, ideje i koncepte svakodnevno brane naše maturantice koje dočekuju i informiraju posjetitelje izložbe.

Zagreb Design Week je otvoren do nedjelje, 1.listopada – još stignete doći do Velesajma!

Izložbu organizirali Bernardo Brčić, Ksenija Palameta Radković i Marija Vuletić.