Poezitiva u Knapu

Nakon ovogodišnjeg natječaja na koji je pristiglo 47 pjesma učenika srednjih škola u Republici Hrvatskoj, pobjedničke smo radove predstavili 16. lipnja u Knapu s kojim već godinama uspješno surađujemo. Na promociji pjesničkih radova pridružila nam se autorica Monika Herceg, čiju smo pjesmu uvrstili u tekst natječaja koji je bio inspiriran motivom tijela u poeziji. Monika je govorila o važnosti poticanja pisanja poezije među mladima, o hrabrosti koju treba imati kako bi se autor izložio čitateljima, ali i važnosti postojanja poezije kao utočišta.  Program su, osim učenika koji su pročitali pjesme pobjedničkih autora, uveličali i naši mladi glumci monolozima  –   Ana Ugrina i Patrik Krešić, te Marta Hribar izvedbom dviju klasičnih kompozicija na gitari. Program je vodila Amina Gromila, a Petra Samoščanec, osim čitanja pjesme, izradila je plakat za događanje u Knapu. Kako je bilo u Knapu, pogledajte u galeriji!