Sportska tribina

U našoj školi 03. travnja 2023. održana je Sportska tribina. Tribinu je svečano otvorio ravnatelj škole Dubravko Deželić, a gost tribine bio je sportski novinar HRT-a Robert Jelečević.

Robert je prezentirao  i opisao svoje zanimanje odnosno radno mjesto kroz interaktivnu prezentaciju potkrijepljenu fotografijama sa sportskih događaja kao što su Olimpijske igre, Svjetska i Europska prvenstva u nogometu, rukometu, atletici, gimnastici i sl. Bogate doživljaje, iskustva i anegdote podijelio je s učenicima i prisutnim profesorima kojima je odgovarao na postavljena pitanja.

Sportsku tribinu osmislili su proveli i moderirali  nastavnici Tjelesne i zdravstvene kulture Ida Šakić i Mislav Papec s ciljem da se kroz Sportsku tribinu učenicima približe uspješni sportski djelatnici i sportaši, te pruži pogled iza kamere. Ideja je da se Sportska tribina održava svake naredne godine.

Zato, pratite nas i dalje!