Naša učenica Maria Cvetkovski sa svojim timom osvojila prvo mjesto na Global Game Jam-u

Global Game Jam 2023 je najveće natjecanje u izradi videoigara ikad održano u Hrvatskoj u organizaciji Poduzetničkog inkubatora PISMO powered by A1 i Hrvatske udruge proizvođača videoigara HU-IZ-VI. Kroz 48 sati Global Game Jama 130 natjecatelja se borilo u 27 timova.

Naša učenica Maria Cvetkovski (3.D razred) je sa svojim timom odnijela prvo mjesto. Uz podršku razreda i razrednice koji su joj se javljali i bodrili je, ove godine je bilo lakše izdržati napor od 48h rada.

Čestitamo na velikom uspjehu!

U petak 03.02. smo sa grupom učenika iz 2.B i 3.B razreda posjetili ovo odlično natjecanje te smo iz prve ruke mogli vidjeti kako izgleda razvoj video igara.