Koncert u Ksetu, u sklopu predmeta Audio produkcija

Dana 03. veljače posjetili smo koncert Frana Vasilića u Kset – Klub studenata elektrotehnike, u sklopu predmeta Audio produkcija. Obišli smo prostorije kluba u kojem su smještene sve kreativne sekcije kluba: Disco, Tehnička, Foto, Video, Računarska, Glazbena i Novinari.

Zatim nas je ton majstor upoznao sa Midas digitalnim stereo pultom i objasnio stage setup mikrofona i ozvučenje, kao i rasvjetu. Koncert je imao vrlo lijepi stage design, sa specijalnim efektima, vrlo originalnim glazbenim izričajem crossover-a eksperimentalnog popa…   

Zaključak: svakako vrlo poučno iskustvo o radu jedinog amaterskog kluba u Zagrebu koji radi programe profesionalne kvalitete – od koncerata, kazališnih predstava, plesnih večeri, Job Fair Meetupa itd.

Sven Lončar, prof.