Four River Film Festival u Karlovcu

Učenici naše škole Viktor Pavić, Sara Herić Matijević i Vjeran Janeš sudjelovali su na Four River Film Festivalu u Karlovcu od 6.9. do 10.9.2022. godine. Na festivalu su podržali naše prošlogodišnje maturante Petra Bubala, Reinu Brabenec i Mikku Lesara čiji su filmovi ujedno bili predstavljeni na festivalu.

Osvrt učenika Vjerana Janeša: „Reina, Mikka i Petar su nas pozvali da s njima predstavljamo njihove filmove koje su poslali na festival, s obzirom da smo i mi pomagali na snimanjima tih filmova. Bilo je genijalno ponovno pogledati radove na kojima smo i mi doprinijeli. I vjerujte mi, filmovi su deset puta bolji na velikome platnu u kinu nego na našim kompjutorima.“

Uistinu smo ponosni na naše učenike!

U prilogu pogledajte kratku video reportažu o njihovom provodu u Karlovcu.