DIGITALNI UČENIČKI INKUBATOR 2022.

Učenici naše Škole i ove školske godine sudjelovali su u 2. DIGITALNOM UČENIČKOM INKUBATORU.

Digitalni učenički inkubator online je inkubator za razvoj kreativnog potencijala učenika i stvaranje novih vrijednosti, poticanje timskog rada i zajedništva, online edukacije i predavanja te razvoj konkretnih rješenja i projekata. Namijenjen je učenicima svih osnovnih (viši razredi) i srednjih škola u Republici Hrvatskoj. Naša peteročlana ekipa, uz vođenje profesorice matematike i fizike Drage Dolenec-Gashi, dva mjeseca je neumorno radila na realizaciji vlastitih ideja i na taj način doprinijele svojim projektom pod nazivom I Matematika može biti zabavna. Projekt su u konačnici realizirali samo učenici 4.C razreda Marko Perković i Janko Sila.

Još uvijek čekamo rezultate evaluacije projekta.

Više o DIGITALNOM UČENIČKOM INKUBATORU može se pročitati se na poveznici:

https://digitalniinkubator.eu/ucenicki/

Draga Dolenec-Gashi, profesorica matematike i fizike