Literarni i novinarski radovi naših učenika i ove su godine postigli zapažen uspjeh na LiDraNu!

Literarni rad Mikke Lesara No me moleste mosquito te novinarski radovi Petra Bubala Lokalni ples na lokalnom platnu, Reine Brabenec Rat – noćna mora očitovana u stvarnosti i Brune Rašića Mank predloženi su za Županijsku razinu LiDraNa (mentorica: Bojana Pralica).

Na Županijskoj je razini, koja se održala 16. ožujka,  Antea Šoštarić kao glavna urednica predstavila naš školski list Gvak, nastao pod mentorstvom profesora Aljoše Lijića, koji je predložen za državnu razinu.

Novinarski radovi Reine Brabenec i Brune Rašića  također su preložen za državnu razinu. Sada nam samo preostaje dočekati poziv na Državnu smotru LiDraNo, a dotad…No me moleste mosquito!

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima na postignutom uspjehu!