Naša učenica Maria Cvetkovski osvojila treće mjesto na natjecanju u izradi video igara

Ovoga vikenda u sportskoj dvorani u Novskoj održao se četvrti po redu Global Game Jam u organizaciji inkubatora PISMO powered by A1 i Razvojne agencije Sisačko-moslavačke županije – SIMORA.

Kroz 48 sati Global Game Jama, više od 130 prijavljenih natjecatelja podijeljenih u 22 tima danonoćno je kreiralo svoje igre, objedinjene pod zajedničkom temom dualnosti. O kakvom je natjecanju riječ dovoljno govori činjenica da se ovogodišnji Global Game Jam istovremeno održao u čak 759 gradova širom svijeta.

Developeri iz sastava Zvonimir Barać, Gordan Bezjak, Sven Nemet i Maria Cvetkovski napravili su igru “ONENO” i za nju osvojili treću nagradu.

Čestitamo našoj učenici Mariji Cvetkovski na odličnom uspjehu!