Svjetski dan ljubaznosti, 13.11.2021.

 „I ljubaznost je zarazna! Širi je dalje!“ stoji na izložbenom panou naše Škole povodom Svjetskog dana ljubaznosti koji se obilježava 13.11.2021. S ciljem promicanja pozitivnog duha i osnaživanja međusobne povezanosti u aktualnim okolnostima velike neizvjesnosti i socijalnog distanciranja, odlučili smo napraviti kutak zajedništva.

Kako bismo potaknuli uzajamnu ljubaznost i suosjećanje prema drugima u ovim izazovnim vremenima, svaki učenik, profesor i djelatnik škole ima mogućnost uzeti poruku ljubaznosti, no isto tako, mora napisati i ostaviti jednu za drugog učenika. Nadamo se da ćemo ovom malom, ali vrijednom inicijativom nekome uljepšati dan i izmamiti osmijeh na lice.

Inicijativu pokrenuli članovi Volonterskog kluba u suradnji sa socijalnom pedagoginjom Tihanom Mikičić.