Rezultati Po(e)zitive

Poštovani učenici i učenice, poštovani mentori,

na ovogodišnji je natječaj pristiglo šezdeset i pet pjesama učenika srednjih škola u Republici Hrvatskoj. Pred povjerenstvom za prosudbu radova učenika bio je uistinu težak zadatak – odabrati pjesme za zbornik ovogodišnje Po(e)zitive, a među njima pet pobjedničkih.

Članovi povjerenstva – Boris Škifić (II. gimnazija Split), Bonislav Kamenjašević (urednik i lektor), Marina Mladenović (Prva ekonomska škola Zagreb), Sanja Vlahović-Trninić (Prirodoslovna škola Vladimira Preloga),  Maja Pranić (Knjižnica Marije Jurić Zagorke), Vera Molnar (Škola za grafiku dizajn i medijsku produkciju), Mateja Vignjević (Škola za grafiku dizajn i medijsku produkciju) i Žarko Gazzari (Škola za grafiku dizajn i medijsku produkciju), ocijenili su radove ocjenama od jedan do pet, a rezultati su sljedeći:

Autori pobjedničkih pjesama Po(e)zitive 2021.

Lorenzo Vujanić (Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagreb)

Marijana Bošnjak (Srednja škola Ilok)

Brigita Stajić (IX. gimnazija Zagreb)

Nora Kostelnik Pogačnik ( Gimnazija Tituša Brezovačkog, Zagreb)

Nikolina Hrubik (Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju, Zagreb)

Autori čije će pjesme biti objavljene u zborniku Po(e)zitive (uz pobjedničke)

Nikola Pavičić (XI. gimnazija Zagreb)

Stjepan Bogovac (III. gimnazija Zagreb)

Lea Zupčić (Gimnazija Andrije Mohorovičića, Rijeka)

Melani Mihalić (Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju)

Nikolina Antić (Gimnazija Sesvete)

Maja Bregović ( Srednja škola Ivanec)

Sara Barković (Srednja škola Dragutina Stražimira, Sveti Ivan Zelina)

Rebeka Tatarević (Gimnazija Sesvete)

Chiara Pumper (III. gimnazija Zagreb)

Ena Kudra (Poljoprivredno šumarska škola Vinkovci)

Estella Veronica Grubač (Srednja škola Ivanec)

Lorena Mihelčić (Tehnička škola Virovitica)

Borna Božič Kundrata (Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagreb)

Paula Kedačić (Ekonomska škola Braća Radić, Đakovo)

Vanesa Klajić (Gimnazija Vukovar)

Ema Gabela (II. gimnazija, Split)

Zahvaljujemo svim učenicima i njihovim mentorima na sudjelovanju i čestitamo autorima pjesama čije će pjesme biti objavljene u zborniku i njihovim mentorima!

Zbornik radova bit će objavljen do kraja kalendarske godine 2021., a dotad nas možete pratiti na Instagramu – Po(e)zitiva, gdje ćemo objavljivati pobjedničke pjesme.