Osvojili smo posebnu nagradu za uspješan projekt Eko školski kalendar

Povodom Dana planeta Zemlja, stigla nam je odlična vijest! Na nagradnom natječaju Školske knjige Štiti vodu za globalnu slobodu, osvojili smo posebnu nagradu za uspješan projekt Eko školski kalendar.

Pogledajte Eko školski kalendar ovdje.

Nagrađeni su učenici 3. b razreda: Nika Kranjec, Nina Jozić, Ema Stojaković, Nika Šimanović i  Rea Krznarić, te naši bivši maturanti Igor Maljković i Andrea Maravić. Nakon što su učenici izradili plakate po uputama mentorice Mirjane Savičić, prof. biologije. napravili smo razrednu izložbu i glasanjem odlučili koje ćemo radove staviti u školski eko kalendar. Dio toga kalendara objavljujemo ovdje u obliku prezentacije. Osim vizualne poruke, plakati imaju i tekstualnu poruku vezanu za problematiku zagađenja vode. U projektu su sudjelovali i mentori Ana Jović i Damir Lukica.

Čestitke svima!