Maturanti 4.C razreda snimaju seriju “Pjege”

Kao glavni ovogodišnji projekt predmeta “Televizija”, maturantice i maturanti iz 4.C razreda odlučili su se na snimanje serije. Kada su krenuli sa iznošenjem ideja i sinopsisa nisu ni očekivali koliko će ih posla dočekati u snimanju prve hrvatske srednjoškolske kriminalističke serije.

Snimanje serije “Pjege” započelo je 17. veljače 2021. Tema je tragična priča mlade Laure i njeno suočavanje s problemima koji će joj promijeniti život. Ako vas zanima ostatak priče, seriju možete pogledati na školskome Youtube kanalu, a planiramo da će biti završena do kraja 4. mjeseca.

Glavni glumci su Katarina Šekutor u ulozi “Laure” i Jakov Hršak koji glumi “Sebastijana”.

Za seriju su zaslužni učenici: Nikola Pereković, Ivor Ban, Marko Hodžić, Katarina Šekutor, Jakov Hršak, Vjeko Zuhrić Novaković, Moreno Čivrag, Armando Marjanović, Nikolina Kušić, Fabio Bastijanić, Luka Filipović, Mija Lukač, Kristina Lončarić, Viktor Petrina i Mislav Rajković.

Tekst napisao: Armando Marjanović