Obilježen međunarodni dan sigurnijeg interneta

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana sigurnijeg interneta ove je godine na Teamsima otvoren novi kanal. Kao i svih ostalih godina od samih početaka obilježavanja tog dana naša škola aktivno sudjeluje u edukaciji svojih učenika putem organiziranja poučnog kviza, raznih predavanja i video projekcija, a ove godine na Teams kanalu otvorena je rasprava u kojoj ste svi putem oglasne knjige i plakata na ulazu škole bili pozvani pisati o svojim iskustvima o toj temi.

Nagradni kviz znanja održan je online putem Formsa 12.2.2021. za sve učenike, a najboljiem učeniku je kao i prošle godine uz pohvalnicu Nastavničkog vijeća dodijeljena i nagrada, poklon-bon za informatičku opremu u visini 300 kn od strane škole.

T.F.