Virtualni kolaž plakata “Prijavi korupciju”

Obavještavamo Vas da je na internetskoj stranici Ministarstva unutarnjih poslova/Ravnateljstva policije, povodom obilježavanja Međunarodnog dana borbe protiv korupcije, objavljena informacija o suradnji Ministarstva unutarnjih poslova/Ravnateljstva policije, Ministarstva znanosti i obrazovanja i Škole za grafiku, dizajn i medijsku produkciju iz Zagreba u senzibilizaciji javnosti vezane uz prevenciju korupcije.

Ministarstvo unutarnjih poslova u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja, odlučilo je senzibilizirati javnost o važnosti prijavljivanja korupcije, putem inovativnih poruka mladih autora Škole za grafiku, dizajn i medijsku produkciju Grada Zagreba, izrađenih u formi virtualnih kolaž plakata pod nazivom „Prijavi korupciju!“.

Ove atraktivne, a pritom edukativne poruke, pripremljene kroz moderno grafičko rješenje, zapravo predstavljaju jasan glas mladih na potrebu nulte tolerancije na korupciju u želji za jačanjem integriteta cijeloga društva.

3.b i 4.b razred uz mentorstvo Bernarda Brčića, Ksenije Palamete Radković i Marije Vuletić