Virtualna promocija pjesničkih radova Po(e)zitive 2020.

Ova nam godina nije dopustila da pobjedničke radove Po(e)zitive predstavimo u našoj školi i u KNAP-u pa smo ih predstavili na Instagramu Po(e)zitive, a sada ih predstavljamo i ovdje kako bi još jednom odjeknuli i podsjetili nas na iscjeljujuću moć poezije. Neki od autora predstavili su se videom, a neki tekstom. Pogledajte, poslušajte, pročitajte, doživite dok čekamo ono glavno – zbornik radova Po(e)zitive 2020. u čijoj realizaciji sudjeluju učenici pod mentorstvom profesorice Ksenije Palamete Radković i  profesora Aljoše Lijića.

Autori pobjedničkih pjesama su:

Alisa Pevec (Prva gimnazija Varaždin, mentorica: Tatjana Ruža, prof.)

Nikolina Hrubik (Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju, mentorica: Kristina Pervan, prof.)

Lovro Zagorac (Srednja škola Glina, mentorica: Ljerka Iharoš, prof.)

Fran Košpić (Klasična gimnazija, Zagreb, mentor: Alen Orlić, prof.)

Hana Živko (Gimnazija „Fran Galović“, Koprivnica, mentorica: Sonja Delimar)

Magdalena Blagec (Srednja škola Oroslavje, mentorica: Marija Ubrekić, prof.)