Rezultati Po(e)zitive 2020.

Autori pobjedničkih pjesama:

Alisa Pevec (Prva gimnazija Varaždin, mentorica: Tatjana Ruža, prof.)

Nikolina Hrubik (Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju, mentorica: Kristina Pervan, prof.)

Lovro Zagorac (Srednja škola Glina, mentorica: Ljerka Iharoš, prof.)

Fran Košpić (Klasična gimnazija, Zagreb, mentor: Alen Orlić, prof.)

Hana Živko (Gimnazija „Fran Galović“, Koprivnica, mentorica: Sonja Delimar)

Magdalena Blagec (Srednja škola Oroslavlje, mentorica: Marija Ubrekić, prof.)

Uz pobjedničke pjesme, u zborniku će biti objavljene i pjesme sljedećih autora:

Gabriela Peljić, Anđela Šapina, Jessica-Leonora Soldo, Ante Antunović, Vid Bešlić, Ivana Petra Kefurt, Iskra Glavak Šeperić, Martina Slobođanac, Ena Milovanović Superina, Lucija Obajdin, Mihael Kuzmičić, Tereza Klečina, Ema Gabela, Lara Kozarec.

Članovi povjerenstva – Boris Škifić (II. gimnazija Split), Bonislav Kamenjašević (Naklada Ljevak), Henrieta Barbarić (Prirodoslovna škola Vladimira Preloga), Sanja Vlahović-Trninić (Prirodoslovna škola Vladimira Preloga),  Maja Pranić (Knjižnica Marije Jurić Zagorke), Vera Molnar (Škola za grafiku dizajn i medijsku produkciju u Zagrebu), Žarko Gazzari (Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju)

Zbornik će biti objavljen do kraja kalendarske godine 2020., a dotad nas pratite na Instagramu. Čestitamo učenicima i njihovim mentorima!