eTwinning projekt: OUR NATIONAL WRITERS

Dinamična, kreativna i inovativna eTwinning zajednica bogatija je za još jedan projekt u koji su se uključili i učenici naše škole pod mentorstvom Mateje Vignjević, profesorice hrvatskog jezika.

Na projektu „Our national writers“ radit će osam učenika 2.c razreda, a svoje zadatke razmijenit će s još dvije srednje škole iz Poljske, jednom iz Turske te jezičnom gimnazijom iz Ostrave u Češkoj. U ovom projektu svaka će škola predstaviti svoje najznačajnije pisce koristeći razne digitalne alate. Osmislit će online kvizove te se kroz igru družiti i učiti cijeniti i druge kulture. Razvijat će svoju kreativnost, fleksibilnost, jedni druge će vrednovati te učiti prihvatiti kritiku. Projektni zadaci izvršavat će se na engleskom jeziku koji će tako usavršavati u govorenju i pisanju.