Predstavljenje novog broja GVAKA!

Novinarska skupina predstavila je novi broj našeg školskog lista učenicima i nastavnicima škole. Ovogodišnji broj posvećen je pojmovima koje toliko često čujemo u svakodnevnoj komunikaciji , a to su vintage i retro. U svom malom novinarskom „istraživačkom laboratoriju“ učenici su definirali pojmove i pokušali detektirati pojave u suvremenosti koje bismo mogli opisati kao vintage ili retro.

Film, glazba, fotografija, dizajn, književnost, odjeća i društvene pojave postavljeni su u žarište novinarske analize. Naši su novinari također govorili o važnosti postojanja školskih listova kao medija kreativnog izražavanja učenika i promišljanja o različitim temama, pa su predstavili i svoj novinarski rad na ovom broju, a također su predstavljene i fotografije i dizajnerski rad učenika koje već sad možemo nazvati službenim fotografima i dizajnerima GVAK-a. Predstavljanje su glazbom uveselili Jakov i Vlado na opće oduševljenje učenika škole, a kako je sve to izgledalo, pogledajte u galeriji.