POSJET UREDU PREDSJEDNICE RH

Posjet Uredu Predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar Kitarović

Učenici 3.c razreda, nekoliko učenika 3.a, 3.d i 4.c razreda te profesor vjeronauka i povijesti Damir Jurinčić u organizaciji profesorice matematike i fizike Drage Dolenec-Gashi, razrednice 3.c razreda posjetili su dana 1. travnja 2017. godine, povodom Dana otvorenih vrata  Predsjedničke dvore  te imali primanje kod predsjednice Kolinde Grabar Kitarović i zajedničko fotografiranje. Učenici i razrednica bili su oduševljeni Predsjednicom.

Tema Dana otvorenih vrata je bila Popularizacija STEM područja (znanost, tehnologija, inženjerstvo i matematika) pa su učenici ujedno imali priliku razgledati štandove i isprobati  različite eksperimente, robote, formulu, romobil i igrati edukativne igre.

Učenici su na Pantovčaku boravili od 10:00 do 14:00 sati. Napustili smo ga svi puni dojmova koje smo uz fotografije izmjenjivali još i slijedeći tjedan.

Razrednica: Draga Dolenec-Gashi, prof. savjetnica

(fotografije objavljene u ovom prilogu su snimili:
službeni fotograf iz Ureda predsjednice i učenici naše škole.)