Međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu

Dana 6.10.2017. u petak naša je škola nastupila na međuškolskom natjecanju iz stolnog tenisa s muškom i ženskom ekipom. Natjecanje se održalo na Velesajmu u sklopu Festivala športa. Naša muška ekipa unatoč silnom trudu i nevjerojatnoj športskoj borbi nije se uspjela kvalificirati u drugi krug. Ženska ekipa uspjela je ući u drugi krug natjecanja. U drugom krugu natjecanja bolja od njih bila je ekipa Medicinske škole Vrapče. Nakon završenog natjecanja svi su se zajedno zabavljali u ponuđenim športskim aktivnostima na sajmu (šah, pikado, košarka, beseball itd.). Nakon druženja počastili smo se finim kolačima u slastičarni Vincek. Voditelj prof. Damir Jurinčić (gazda) nije bio zadovoljan rezultatima ali je bio zadovoljan športskim duhom i druženjem. Muški dio ekipe činili su: Luka Čabraja, Karlo Jukičić, Vjeko Zuhrić – Novaković i Ivan Matana Ženska ekipa: Lorena Šubić, Lorena Hudinec, Marta Vukošić i Petra Begić

Sastavile: Lorena Šubić i Lorena Hudinec