Školski malonogometni i odbojkaški turniri

ODRŽAN DRUGI MALONOGOMETNI I PRVI ODBOJKAŠKI TURNIR NA RAZINI ŠKOLE

U mjesecu svibnju 2017. godine, održan je drugi malonogometni i prvi odbojkaški turnir Škole za grafiku, dizajn i medijsku produkciju Na turniru su sudjelovale reprezentacije prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda. Turnir je bio planiran kroz dva kruga u dva petka u poslijepodnevnim satima, nakon nastave, međutim zbog kiše, sve je odigrano u petak 12. svibnja 2017. U prvom krugu igrao se „Liga sustav“ (svatko sa svakim), dok se u drugom krugu igrao „kup sustav“ , a parovi polufinala dobiveni su poretkom prvog kruga. Nakon polufinalnih utakmica slijedila je utakmica za treće mjesto, te na kraju i finalna utakmica. Titulu pobjednika na malonogometnom turniru osvojila je reprezentacija četvrtih razreda, koja je u finalu svladala treće razrede. Treće mjesto na malonogometnomturniru osvojila je reprezentacija prvih razreda, ispred reprezentacije drugih razreda.

Titulu pobjednika na odbojkaškom turniru osvojila je reprezentacija trećih razreda, koja je u finalu svladala četvrte razrede. Treće mjesto na odbojkaškom turniru osvojila je reprezentacija prvih razreda, ispred reprezentacije drugih razreda.

Za sve sudionike turnira bili su osigurani napitci i hrana.

Drugi (završni) dio turnira, pratile su novinarske ekipe učenika Škole za grafiku, dizajn i medijsku produkciju, dok je finalna utakmica i snimana, također od učenika Škole za grafiku, dizajn i medijsku produkciju.

Treći malonogometni i drugi odbojkaški turnir Škole za grafiku, dizajn i medijsku produkciju, održati će se u mjesecu svibnju 2018.

Voditelji turnira bili su Mislav Papec, mag.cin. i Ida Šakić, mag.cin., a svoj doprinos u realizaciji turnira dali su i Silvio Jesenković, magistar/magistra filmske i televizijske režije, Bruno Kokot,akademski slikar grafičar, Sven Pavlinić, magistar/magistra filmske i televizijske režije, Aljoše Lijića dipl.ing.graf.teh., te ravnatelj Dubravko Deželić, dipl.ing.graf.teh.

2. MALONOGOMETNI TURNIR NA RAZINI ŠKOLE – 2016./2017.

datum održavanja izlučnog dijela: 12. svibnja 2017. (petak)
rezultati  izlučnog dijela: PRVI – DRUGI 3:1

(1:0 Kuzmičić, 2:0 Klanac, 2:1 Fantulin, 3:1 Grgić)

TREĆI – ČETVRTI 1:1

(0:1 Valenčak, 1:1 Murat)

DRUGI – TREĆI 1:1

(1:0 Fantulin, 1:1 Savić)

PRVI – ČETVRTI 0:4

(0:1 Valenčak, 0:2 Stipić,0:3 Pataky, 0:4 Pataky)

DRUGI – ČETVRTI 1:1

(0:1 Valenčak, 1:1 Fantulin)

PRVI – TREĆI 0:0

poredak BROJ UTAKMICA POBJEDE PORAZI BEZPOBJEDNIKA POSTIGNUTIPOGOTCI PRIMLJENI POGOTCI BODOVI
ČETVRTI 3 1 0 2 6 2 5
PRVI 3 1 1 1 3 5 4
TREĆI 3 1 1 1 2 2 3
DRUGI 3 0 1 2 3 5 2

datum održavanja završnog dijela: 12. svibnja 2017. (petak)
rezultati  završnog dijela: ČETVRTI – DRUGI (1.-4.) 4:0

(1:0 Valenčak, 2:0 Valenčak, 3:0 Čizmadija, 4:0 Pataky)

PRVI – TREĆI (2.-3.) 1:4

(0:1 Kranjc, 1:1 Matana, 1:2 Čabraja, 1:3 Murat, 1:4 Kranjc)

UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO

DRUGI – PRVI 0:3 bb

UTAKMICA ZA PRVO MJESTO

TREĆI – ČETVRTI 0:3

(0:1 Valenčak, 0:2 Valenčak, 0:3 Katana)