Projekt sa srednjom školom Topusko

U srijedu 10. svibnja 2017. godine obilježen je Dan Srednje škole Topusko.

Svečanosti su pored učenika i djelatnika škole, prisustvovali i brojni gosti iz mjesta i županije, te Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju iz Zagreba.

Našu školu predstavljali su ravnatelj Dubravko Deželić, nastavnik Bernardo Brčić i učenici koji su medijski popratili svečanost.

Osim obilježavanja dana Srednje škole Topusko, održan je i inicijalni sastanak oko projekta “Prošlost za budućnost” u kojem je naša škola partner. Na sastanku su dogovoreni ciljevi i hodogram samoga projekta.

Nakon sastanka, posjetili smo povijesne lokalitete koji su naši učenici ( M. Pajkić, D. Zagorac, A. R. Džamonja, M. Vukušić, I. Dvorščak) medijski popratili i dokumentirali.

Cilj projekta je prezentirati povijesne lokalitete kroz povijest i gastronomiju u samom gradu Topuskom. Projekt financijski prati Ministarstvo turizma Republike Hrvatske.